Vides pieejamība

Informācija par veselības aprūpes pakalpojumu un vides pieejamības nodrošināšanu.

Ēkas nosaukums

Stāvu skaits

Vides pieejamības nodrošinājums

Papildus pasākumi vides pieejamības nodrošinājumam

Ambulatorā nodaļa

3

Uzbrauktuve, lifts, katrā stāvā ierīkota  vismaz viena tualetes telpa, kas ir pieejama ratiņkrēslu lietotājiem, nomarķēti kāpņu pakāpieni.
Papildināti kabinetu uzraksti ar Braila rakstību, kas ir paredzēti informācijas pieejamībai cilvekiem ar daļēju vai pilnīgu redzes zudumu.

 

1.korpuss

3

Uzbrauktuve, lifts, katrā nodaļā ierīkota vismaz viena tualetes telpa, kas ir pieejama, lietojot tikai slimnīcas rīcībā esošos ratiņ krēslus.

 

2.korpuss ar piebūvi

3

Uzbrauktuve, lifts, katrā nodaļā ierīkota vismaz viena tualetes telpa, kas ir pieejama, lietojot tikai slimnīcas rīcībā esošos ratiņ krēslus.

 

INFORMĀCIJA
(par vides pieejamības nodrošināšanu stacionāra telpās)

Saskaņā ar to ka, 2014. gada 1.janvārī spēkā stājas grozījumi Ministru kabineta 2009.gada 20.janvāra noteikumos Nr.60 "Noteikumi par obligātajām prasībām ārstniecības iestādēm un to struktūrvienībām" vides pieejamības nodrošināšanā.
Valsts SIA ,,Daugavpils psihoneiroloģiskā slimnīca” (turpmāk tekstā – slimnīca) informē ka, vides pieejamības prasību pilnīga izpilde tiek nodrošināta daļēji, jo stacionāra nodaļās veicot rekonstrukciju 2008.-2009. gados ir izbūvētas sanitārās telpas kas ir aprīkotas ar palīglīdzekļiem, bet neatbilst šā brīža noteikumu prasībām attiecībā uz telpu platību kuras izmanto personas ar funkcionāliem traucējumiem.
Valsts SIA ,,Daugavpils psihoneiroloģiskā slimnīca” informē ka, pakalpojums slimnīcas stacionāra nodaļās tiek sniegts pilnā apjomā - personas ar funkcionāliem traucējumiem tiek nodrošinātas ar slimnīcas rīcībā esošiem ratiņkrēsliem kas nodrošina pilnvērtīgu pakalpojuma saņemšanas iespēju personām ar funkcionāliem traucējumiem.


Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka uzkrājam un izmantojam sīkdatnes Jūsu ierīcē. Piekrišanu jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.