Saskaņā ar 2020. gada 7. janvāra Ministru kabineta rīkojumu Nr. 12 “Par valsts sabiedrības ar ierobežotu atbildību "Aknīstes psihoneiroloģiskā slimnīca" un valsts sabiedrības ar ierobežotu "Daugavpils psihoneiroloģiskā slimnīca"  reorganizāciju” ir veikta valsts sabiedrības ar ierobežotu atbildību "Aknīstes psihoneiroloģiskā slimnīca" (turpmāk - APNS) un valsts sabiedrības ar ierobežotu atbildību "Daugavpils psihoneiroloģiskā slimnīca" (turpmāk - DPNS)  reorganizācija, veicot kapitālsabiedrību apvienošanu, nododot APNS (pievienojamā sabiedrība) mantu DPNS (iegūstošā sabiedrība).

Iegūstošā sabiedrība (DPNS) ir kļuvusi par pievienojamās sabiedrības (APNS) visas mantas un visu tiesību un saistību pārņēmēja un APNS beidz pastāvēt kā atsevišķa juridiska persona bez likvidācijas procesa. APNS (pievienojamās sabiedrības) darījumi DPNS (iegūstošās sabiedrības) grāmatvedībā tiks uzskatīti par iegūstošās sabiedrības darījumiem ar 2021. gada 1. janvāri.

 

  • Par slimnīcu

    VSIA „Daugavpils psihoneiroloģiskā slimnīca” ir viena no lielākajām psihiatriskā profila ārstniecības iestādēm ...

    Lasīt tālāk...

Maksas pakalpojumu cenrādis

Iepirkumi un konkursi

Geriatrija

  • Geriatrija

    Slimnīca piedāvā dauzpusīgu geriatrisko pacientu veselības un socialās aprūpes pakalpojumu klāstu.

 
 

mūs atrast

Daugavpils, Latvija

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka uzkrājam un izmantojam sīkdatnes Jūsu ierīcē. Piekrišanu jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.