Atalgojuma politikas principi

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma 2.panta ceturtās prim daļas prasībām VSIA “Daugavpils psihoneiroloģiskā slimnīca’’ publicē informāciju par atlīdzības noteikšanas kritērijiem un darba samaksas apmēru sadalījumā pa amatu grupām.

VSIA “Daugavpils psihoneiroloģiskā slimnīca’’ darbinieku atlīdzības noteikšanas kritēriji izstrādāti saskaņā ar:

- Latvijas Republikas likumu ‘’Par valsts un pašvaldību kapitāla daļām un kapitālsabiedrībām”;

- Latvijas Republikas likumu ‘’Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likums’’;

- Latvijas Republikas Darba likumu;

- Latvijas Republikas Darba aizsardzības likumu;

- VSIA “Daugavpils psihoneiroloģiskā slimnīca’’ apstiprināto gada budžetu;

- VSIA “Daugavpils psihoneiroloģiskā slimnīca’’ darba koplīgumu;

- VSIA “Daugavpils psihoneiroloģiskā slimnīca’’ darba kārtības noteikumiem.

 

Mēnešalgas apmērs tiek noteikts, ņemot vērā  šādus kritērijus:

- darbinieka amata piederība noteiktai amatu grupai;

- veicamā darba saturs un atbildības pakāpe;

- atbildība par lēmumu pieņemšanu;

- darbinieka profesionālā kvalifikācija un darba pieredze;

- darba apjoms, kas darbiniekam veicams 40 vai 35 (darbiniekiem ar normālo saīsināto darba laiku darbā, kas saistīts ar īpašu risku darbinieku drošībai un veselībai) darba stundās nedēļā.

 

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma, Darba likuma un darba koplīguma nosacījumiem VSIA “Daugavpils psihoneiroloģiskā slimnīca’’ darbiniekiem noteiktas piemaksas pie mēnešalgas par darba stāžu, par darbu, kas saistīts ar īpašu risku,  strādājot ar pacientiem, kuri slimo  ar garīga rakstura slimībām, par papildu darbu, ja aizvieto prombūtnē esošu darbinieku vai papildus saviem tiešajiem  darba pienākumiem pilda vakanta amata pienākumus, kā arī  par darbu naktīs un svētku dienās.

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma, Darba likuma, Darba aizsardzības likuma un darba koplīguma nosacījumiem VSIA “Daugavpils psihoneiroloģiskā slimnīca’’ darbiniekiem ir noteikti pabalsti, kompensācijas un papildatvaļinājumi.

   

VSIA “Daugavpils psihoneiroloģiskā slimnīca’’ valdes locekļu atalgojumu nosaka kapitālsabiedrības dalībnieku sapulce saskaņā ar likuma "Par valsts un pašvaldību kapitāla daļām un kapitālsabiedrībām" normām. Skatīt šeit...


Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka uzkrājam un izmantojam sīkdatnes Jūsu ierīcē. Piekrišanu jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.