VSIA Daugavpils psihoneiroloģiskā slimnīca piedāvā sniegt kanisterapijas pakalpojumu

VSIA Daugavpils psihoneiroloģiskā slimnīca piedāvā sniegt Kanisterapijas pakalpojumu cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem, cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem, vardarbībā cietušiem cilvēkiem par maksu.

Kanisterapija (suņu terapija) ir starpdisciplināra terapijas metode, kas pastiprina pacienta rehabilitācijas efektivitāti saskarsmē ar īpaši apmācītiem un sertificētiem suņiem sertificēta fizioterapeita un kvalificēta kinologa vadībā. Tā var palīdzēt risināt problēmas psihiskajā, fiziskajā, intelektuālajā un sabiedriskajā jomā. Suns ir kā in­struments, lai cilvēks ar garīgās saslimšanas diagnozi, piemēram, kustību traucējumiem, veiktu ergoterapeita vai fizioterapeita nozīmētās kustības un sasniegtu vēlamo rezultātu.  Suns darbojas kā motivators un galvenais komunikācijas objekts, visa darbība tiek vērsta uz suni. Ļoti bieži cilvēkiem nav motivācijas, piemēram, darboties pie fizioterapeita – tas šķiet grūti, garlaicīgi. Savukārt, ja viņam vingrojot jācilā kāja pāri sunim, nevis vienkārši augšā – lejā, tad motivācija ir pilnīgi cita.

Vienas nodarbības ilgums ir 60 minūtes (45 minūtes kanisterapijas nodarbība un 15 minūtes sagatavošanās darbs nodarbībai, dokumentu noformēšana). Atkarībā no noteiktās pacienta diagnozes un nepieciešamās ārstēšanas nodarbības vada diplomēts un sertificēts ārsts fizioterapeits vai ergoterapeits. Nodarbībā piedalās suns terapeits, kurš atbilstoši LR likumdošanai ir apmācīts un sertificēts kā suns terapeits, un suni uzrauga kinologs, kurš ir apguvis LR teritorijā licenzētus profesionālās pilnveides kursu kinoloģijā ir ne ar mazāk kā trīs gadu darba pieredze kā kinologs-kanisterapeits.


Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka uzkrājam un izmantojam sīkdatnes Jūsu ierīcē. Piekrišanu jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Vairāk Ok Decline