Aizsaulē aizgāja Inna Kuksa

Šonedēļ no dzīves šķīrās Daugavpils psihoneiroloģiskās slimnīcas ilggadēja darbiniece – ārste psihiatre KUKSA INNA Alekseja m., kura slimnīcā nostrādāja 45 gadus.

Inna Kuksa (Starina) dzimusi 1927. gada 12.maijā, Daugavpilī. 1946.gadā iestājās Rīgas Medicīnas institūtā, kuru absolvēja 1952. gadā. Uzreiz pēc institūta beigšanas uzsāka darbu Daugavpils psihoneiroloģiskajā slimnīcā kā ārste ordinatore 1.akūtajā nodaļā. Pēc diviem mēnešiem tika pārcelta par 3.nodaļas vadītāju, kuru vadīja 15 gadu garumā. Pēc tam strādāja 1.nodaļā, kopumā slimnīcai veltot 45 gadus savas dzīves. Darbu slimnīcā beidza 2001.gadā cienījamā vecuma dēļ.

1982.gada augustā Veselības ministra vietniece Bergmane, sakarā ar dr. Kuksas jubileju, izdod rīkojumu par dakteres apbalvošanu ar ministrijas Goda rakstu par ilggadīgu godprātīgu darbu.

Daugavpils psihoneiroloģiskās slimnīcā iepazinās ar kolēģi ārstu psihiatru KUKSA ALEKSANDRU Dmitrija dēlu un aprēcējās. Jaunā ģimene ilgus gadus dzīvoja slimnīcas teritorijā. Innas KUKSAS vīrs vadīja 4.vīriešu nodaļu. Abu ārstu atvase meita Tatjana, dzimusi 1961.gadā arī strādāja DPNS par klīnisko psihologu, pārsvara ar bērniem ambulatorajā un bērnu nodaļās. Visa ģimene, savu profesionālo mūžu veltīja slimnīcas pacientiem, to ārstēšanai un palīdzībai.

Savas profesionālās darbības laikā KUKSA INNA bija korekta, toleranta, zinoša un saprotoša darbā ar slimniekiem. Augsti kvalificēta ārste psihiatre, kura vienmēr spēja atrast kopēju valodu ar visiem pacientiem.

Daugavpils psihoneiroloģiskās slimnīcas kolektīvs izsaka dziļu līdzjūtību radiniekiem un tuviniekiem.


Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka uzkrājam un izmantojam sīkdatnes Jūsu ierīcē. Piekrišanu jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Vairāk Ok Decline