Katru dienu Daugavpils psihoneiroloģiskajā slimnīcā nonāk vismaz viens akūts pacients ar Covid-19

Katru dienu Daugavpils psihoneiroloģiskajā slimnīcā nonāk viens vai divi akūti pacienti, kuriem uzņemšanā tiek atklāts Covid-19, aģentūru LETA informēja stacionāra sabiedrisko attiecību speciāliste Nadežda Ruice.

Katru dienu slimnīcā kopumā tiek hospitalizēti 15 līdz 25 akūti pacienti. No viņiem vienam vai diviem, veicot testēšanu, tiek atklāts Covid-19.

Ņemot vērā būtisko saslimstības pieaugumu ar Covid-19, valstī pieaugušo slimnīcu gultu noslodzi, slimnīca radusi iespēju papildus atklāt 20 gultas Covid-19 pacientu ārstniecībai. Atklātās gultas paredzētas augstāka līmeņa slimnīcu atslodzei, sevišķi attiecībā uz SIA" Daugavpils reģionālā slimnīca". Ruice skaidroja, ka pēc pacientu veselības stabilizācijas augstāka līmeņa slimnīcā pacienti ar Covid-19 diagnozi var turpināt nozīmēto ārstniecību Daugavpils psihiatriskajā slimnīca.

Šonedēļ psihiatriskajā slimnīcā ārstējas aptuveni 40 pacienti ar Covid-19. Visiem pacientiem Covid-19 saslimšana ir vieglā formā. Tāpat infekcija konstatēta arī vairākiem darbiniekiem.

Stacionāra pārstāve uzsver, ka VSIA "Daugavpils psihiatriskā slimnīca" turpina sniegt visu nepieciešamo neatliekamo psihiatrisko palīdzību reģiona iedzīvotājiem. Gadā slimnīca sniedz stacionāro pakalpojumu ap 4000 pacientu.

Avots: delfi.lv


Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka uzkrājam un izmantojam sīkdatnes Jūsu ierīcē. Piekrišanu jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.