Psihoemocionālā Veselība Darbā

Problēmas un risinājumi 

Psihoemocionālie riski ir jauna darba aizsardzības problēma ar kuru savās darba vietās saskaras arvien vairāk nodarbināto visā pasaulē. Psihoemocionālie riski un stress darbā ir viena no galvenajām darba drošības un veselības aizsardzības problēmām Eiropā. 

Vairāku pētījumu dati  norāda uz to, ka pandēmijas sekas ir ievērojamas un jūtamas jau tagad, jo vairāk nekā puse  Eiropas darbinieku uzskata, ka psihoemocionālie riski ir bieži sastopama parādība darba vietā.

2005. gadā 25% , 2011. gadā 38% no ES iedzīvotājiem cieta no psihoemocionāliem traucējumiem / http://osha.europa.eu/

DPNS  psihoemocionālās veselības darba grupa aicina  savlaicīgi  rūpēties par psihoemocionālo veselību darbiniekus, kuriem nepieciešams padoms emocionālu problēmu risināšanā darbavietā, cilvēkus, kam grūtības darbā (paaugstināts stress, slodze, attiecības) vai arī problēmas ģimenē ietekmē spēju koncentrēties darba uzdevumiem. 

Dārgie darbinieki, lai veicinātu DPNS darbinieku  psihoemocionālo veselību Jums  ir iespēja saņemt  individuālas ( konfidenciālas) konsultācijas, iepriekš  piesakoties vēlamā laikā ( zvanot vai rakstot uz e-pastu) pie  klīniskajiem - psihologiem: 

  • Sanita Feldmane (pieņemšanas laiks psihologa kabinetā: 13:00-14:00; visās darba dienās: pirmdiena – piektdiena) 
  • Marina Osipova (pieņemšanas laiks psihologa kabinetā: 14:00-15:00; visās darba dienās: pirmdiena – piektdiena )

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka uzkrājam un izmantojam sīkdatnes Jūsu ierīcē. Piekrišanu jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.