Par apbalvojumu piešķiršanu VISA "Daugavpils psihoneirloģiskā slimnīca" darbiniekiem

Daugavpils psihoneiroloģiskā slimnīca griezās pie Daugavpils pilsētas Domes ar lūgumu apbalvot darbiniekus. 2021.gada 17.decembrī Daugavpils pilsētas Domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš un Daugavpils pilsētas Domes priekšsēdētāja vietnieks Valērijs Kononovs apsveica darbiniekus.

Ar goda rakstu:

Irina Vingre 

          rehabilitācijas nodaļas ārstnieciskās ražošanas darbnīcu vadītāja Irinu Vingri (sakarā ar 65 gadu jubileju).

          I.Vingre strādāja Daugavpils psihoneiroloģiskajā slimnīcā no 1979.gada par sanitāri par ārstniecisko ražošanas darbnīcu meistari, par rehabilitācijas nodaļas ārstnieciskās ražošanas darbnīcu vadītāju, par vecāko rokdarbu modelētāju. Darbā ir disciplinēta, prasīga pret personālu. Ir uzmanīga un labvēlīga pret saviem pacientiem, katram atrod diferencētu pieeju. Darbā ir enerģiska, iniciatīva, līdzsvarota.

           I.Vingre nodrošina materiāltehnisko un citu resursu apgādes plānošanu un to racionālu izmantošanu.

 

Ar goda rakstu:

Inna Sigņejeva-Podžuka 

          Aptiekas vadītāja Innu Sigņejevu-Podžuku sakarā ar 55 gadu jubileju.

          I.Sigņejeva-Podžuka savas darba gaitas Daugavpils psihoneiroloģiskajā slimnīcā uzsāka kā aptiekas vadītājas vietniece. No 2012.gada 9.jūlija strādā par Daugavpils psihoneiroloģiskās slimnīcas aptiekas vadītāju.

          Darbā veiksmīgi prot īstenot kvalitatīvu farmaceitisko aprūpi slimnīcas ārstnieciskajās struktūrvienībās, nodrošināt kvalitatīvu zāļu izgatavošanu un iegādi pacientiem, veikt narkotisko un psihotropo zāļu aprites kontroli ārstnieciskajās nodaļās. Nodrošina precīzas un pārskatāmas dokumentācijas par zāļu, medicīnisko ierīču, kā arī veselības aprūpei lietojamo medicīnas preču iegādi. Šo precizitāti novērtē viss slimnīcas personāls, jo sakarā ar epidemioloģisko situāciju valstī un Covid-19 infekcijas izplatību, jo sevišķi svarīgi bija un ir darbiniekus nodrošināt ar nepieciešamajiem individuālās aizsardzības līdzekļiem savlaicīgi un pietiekamā daudzumā.

                    2018.gadā piešķirts Latvijas Farmaceitu biedrības apbalvojums "Gada Farmaceits".

 

Ar goda rakstu:

Valentīna Vodilo

          Ārstnieciski diagnostiskās nodaļas radiologa asistente Valentīnu Vodilo sakarā ar 75 gadu jubileju.

          V.Vodilo strādā Daugavpils psihoneiroloģiskajā slimnīcā no 1977.gada. Savas darba gaitas uzsāka kā medicīnas māsa. Kopš 2002.gada V.Vodilo sāka strādāt  slimnīcas rentgena kabinetā par sertificētu radioloģijas māsu, no 2011.gada turpina darbu rentgena kabinetā kā radiologa asistents un strādā līdz šim laikam.

V.Vodilo savā darbā precīza un kārtīga, atsaucīga, vienmēr gatava palīdzēt, uzklausīt un sniegt atbalstu gan kolēģiem, gan pacientiem. Īpašu uzmanību pievērš pacienta drošības un labklājības nodrošinājumam, pacienta sagatavošanai un aizsardzībai pret jonizējošo starojumu, veicot diagnostiskos izmeklējumus un terapeitiskās procedūras radioloģijā.

 

Ar goda rakstu un sudraba goda zīmi (liliju)

Gaļina Ņečajeva 

          8.Psihiatriskās vīriešu nodaļas psihiatre Gaļina Ņečajeva.

G.Ņečajeva savas darba gaitas Daugavpils psihoneiroloģiskajā slimnīcā uzsāka 1977.gadā par ārstu psihiatru 6.nodaļā, pēc tam par nodaļas vadītāju, no 1986.gada šajā nodaļā veica arī ārsta narkologa pienākumu izpildi. strādāja par nodaļas vadītāju 7. Psihiatriskajā sieviešu nodaļā, par nodaļas vadītāju 9.jauktajā krīzes stāvokļa nodaļā, par psihiatru 8.nodaļā un vēlāk arī 3.nodaļā, 5.nodaļā un 6.nodaļā, dežurēja arī Neatliekamās medicīniskās palīdzības un pacientu uzņemšanas nodaļā

G.Nečajeva darba gaitās pierādīja sevi kā augsti izglītotu speciālistu psihiatrijas jomā,  piemīt tādas rakstura īpašības kā godīgums, atklātība un izturība. Personāls G.Nečajevu raksturo kā augsti izglītotu profesionāli psihiatrijā, kas ir atbildīga, precīza un godprātīga savā darbā. G.Nečajeva zina un pielieto modernas pacientu pārbaudes un ārstēšanas metodes, pacientu rehabilitāciju un slimību saasināšanās novēršanu.

Sarežģītā epidemioloģiskā situācija lieliski parādīja G.Ņečajevas profesionālismu un spēju pielāgoties mainīgajai darba videi. Sakarā ar Covid-19 infekcijas izplatību valstī, arī G.Ņečajevas vadītajā nodaļā tika veikta ikdienas darba loģistikas pārplānošana, lai mazinātu infekcijas izplatības risku nodaļas darbinieku un pacientu vidū. Vīrs Genādijs Ņečajevs arī strādāja Daugavpils psihoneiroloģiskajā slimnīcā par neirologu.


Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka uzkrājam un izmantojam sīkdatnes Jūsu ierīcē. Piekrišanu jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.