Par personāla psihoemocionālo atbalstu šogad.

Cien. kolēģi! 

Vēlamies Jūs painformēt, ka LR Veselības Ministrijas projekta “Ārstniecības iestādes personāla psihoemocionālais atbalsts” darbības laiks pagarināts līdz šī gada 30. jūnijam.

Projekta ietvaros  pagājušā gada piecos mēnešos DPNS   ārstniecības personas saņēma  117 individuālās  psihologa konsultācijas un ,sakritīga statistika, arī  kopumā 117 medmāsas un medmāsu palīgi apmeklēja  psihoemocionālās veselības veicināšanas seminārus-treniņus.

Par semināru norisi un  rezultātiem, kas  palīdz izprast, pašregulēt emocijas, jūtas un pārdzīvojumus   ir saņemtas visnotaļ pozitīvas dalībnieku atsauksmes.

Par cik  DPNS   ir palicis  interesentu loks, kas nepaspēja apmeklēt nodarbības pagājušā gada nogalē.  pieņemts lēmums paturpināt apgūt zināšanas un iemaņas  psihoemocionālās veselības veicināšanai. Turpinās iespēja pieteikties nelielu grupu (līdz 10 cilvēkiem)  nodarbībām: 

  • DPNS Aknīstes filiālē seminārs-trenings “Medicīniskā personāla profesionālās izdegšanas prevence COVID-19 pandēmijas laikā” (vada psiholoģe Iveta Ruža).

LMA Sertifikācijas padome apstiprināja  minēto semināru kā  tālākizglītības programmu. (piešķirti 5 kredītpunkti). 

  • DPNS Daugavpilī semināru-treniņu cikls „Medicīniskā personāla emocionālā inteliģence COVID-19 pandēmijas laikā”  (vada klīniskā un veselības psiholoģe Marina Osipova un  klīniskā un veselības psiholoģe Sanita Feldmane). 

DPNS  psihoemocionālās veselības darba grupa aicina  savlaicīgi  rūpēties par savu psihoemocionālo veselību  arī darbiniekus, kuriem nepieciešams individuāls  padoms emocionālu problēmu risināšanā darbavietā, kam grūtības darbā (pārmērīgs stress, pārslodze,  sarežģītas attiecības) vai arī problēmas ģimenē.

Izmantosim arī šogad bezmaksas  iespēju, projekta ietvaros, apmeklēt psihologa individuālās konsultācijas gan  DPNS Daugavpilī, gan Aknīstē. Pieteikšanās kārtība paliek līdzšinējā,  individuāli piesakoties un vienojoties ar psihologu ( Marinu Osipovu, Sanitu Feldmani vai  Ivetu Ružu). 

Vēlot veselīgu un veiksmīgu Jauno gadu,

jūsu Psihoemocionālā atbalsta grupa aicina - neaizmirstam arī par savu psihoemocionālo labklājību, darbojoties citu labā!


Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka uzkrājam un izmantojam sīkdatnes Jūsu ierīcē. Piekrišanu jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.