Ambulatorās nodaļas izveidošana Daugavpils psihoneiroloģiskā slimnīcā

Uzlabosim garīgās veselības aprūpi!

 Projekta nosaukums: Ambulatorās nodaļas izveidošana Daugavpils psihoneiroloģiskā slimnīcā
 Projekta numurs: LV0084
 Sadarbības līgums: Nr.LV0084 no 2009.gada 14.jūlija
 Programma: Norvēģijas valdības divpusējais finanšu instruments un Eiropas Ekonomikas Zonas finanšu instruments
Projekta periods: 01.08.2009 – 31.07.2010
 Projekta pieteicējs: V SIA „Daugavpils psihoneiroloģiskā slimnīca”
Lielā Dārza 60/62, Daugavpils, LV–5417
Tel. +371 65402220
Fax. +371 65402221
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Kontaktpersona: Nonna Stašune, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.,
Tel. +371 65402285
Fax. +371 65402255


<p "style="font-weight: bold;" align ="justify">Projekta apraksts:

VSIA „Daugavpils psihoneiroloģiskā slimnīca” ir izstrādājusi attīstības projektu, kura mērķis ir nodrošināt uzņēmuma atbilstību Eiropas Savienības rekomendācijām veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju infrastruktūrai un, paaugstināt uzņēmuma, kā specializētās slimnīcas konkurētspēju, paaugstināt sniegto veselības aprūpes pakalpojumu kvalitāti, nodrošināt darbības augstu izmaksu efektivitāti un veselības aprūpes pakalpojumu racionālo pieejamību pacientiem, kā arī nodrošināt slimnīcas integrāciju Latgales reģionā un valsts veselības aprūpes sistēmā. Viens no augstāk minētā projekta etapiem ir atsevišķa jauna ambulatorā dienesta ēkas būvniecība.

Realizējot „Ambulatorās nodaļas izveidošana Daugavpils psihoneiroloģiskā slimnīcā” projektu pieaugs ambulatorās nodaļas pakalpojumu klāsts un radīsies nepieciešamība pēc papildus speciālistiem – tas nozīmē pieaugs darba vietas ambulatorā nodaļā.

Projekta vispārējais mērķis ir uzlabot iedzīvotāju medicīniskās aprūpes darba kvalitāti, nodrošinot ambulatorās nodaļas sanitāri higiēniskās prasības, medicīniskās apkalpošanas līmeni.

Projekta tiešais mērķis ir ambulatorās psihiskās veselības aprūpes nodaļas ēku celtniecība, nodaļas sanitāri higiēnisko normu un infrastruktūras uzlabošana ar mērķi paplašināt gan pakalpojumu apjomu, gan apkalpošanas veidus (multidisciplinārās brigādes, stacionārs mājās) kā arī finansiālo līdzekļu ekonomija visas ambulatorās nodaļas uzturēšanai un ekspluatācijai.

Projekta sagaidāmie rezultāti:
- ES standartiem atbilstošs veselības aprūpes papildinājums,
- psihiatriskās aprūpes pakalpojumu uzlabošana VSIA „Daugavpils psihoneiroloģiskā slimnīca”,
- samazinās stacionārās ārstēšanas izdevumi,
- sabiedrības informēšanas paaugstināšana psihiatriskās iestādēs sniedzamo pakalpojumu nozarē,
- personāla papildus iemaņu iegūšana.

 


Projekta kopējā summa ir 1 920 091 EUR. Projektu līdzfinansē   EEZ finanšu instruments un Norvēģijas valdības divpusējais finanšu instruments. Finanšu instrumenta līdzfinansējums sastāda 1 290 485,00 EUR, kas ir 80,90% no projekta kopējām attiecināmajām izmaksām. No VSIA „Daugavpils psihoneiroloģiskā slimnīca” līdzekļiem un valsts budžeta līdzekļiem nodrošināts finansējums sastāda 304 676,00 EUR, kas ir 19,10% no projekta kopējām attiecināmajām izmaksām (7,5% valsts budžeta līdzekļi, 11,6% VSIA „Daugavpils psihoneiroloģiskā slimnīca” līdzekļi).

 


Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka uzkrājam un izmantojam sīkdatnes Jūsu ierīcē. Piekrišanu jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.