„Stacionārās psihiatriskās un garīgās veselības aprūpes infrastruktūras uzlabošanaVSIA ”Daugavpils psihoneiroloģiskā slimnīca”


IEGULDĪJUMS
TAVĀ
NĀKOTNĒ

 

 Projekta nosaukums: „Stacionārās psihiatriskās un garīgās veselības aprūpes infrastruktūras uzlabošana VSIA ”Daugavpils psihoneiroloģiskā slimnīca”.
 Projekta numurs: Nr.3DP/3.1.5.3.1/10/IPIA/VEC/003
 Sadarbības līgums: Nr.3DP/3.1.5.3.1/10/IPIA/VEC/003 no 2010.gada 12.oktobra.
 Programma: Infrastruktūra un pakalpojumi
 Fonds: Eiropas Reģionālās attīstības fonds
 Projekta finansējums: ERAF finansējums 1 274733.35 LVL
Valsts budžets 224952.95 LVL
 Projekta pieteicējs: Valsts SIA „Daugavpils psihoneiroloģiskā slimnīca”
Lielā Dārza 60/62, Daugavpils, LV–5417
tel. +371 65402220
fax. +371 65402221
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
kontaktpersona: Nonna Stašune,
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.,
Tel. +371 65402285
Fax. +371 65402255

 

Projekta apraksts: Valsts SIA „Daugavpils psihoneiroloģiskā slimnīca” ir izstrādājusi attīstības projektu, kura mērķis ir nodrošināt uzņēmuma atbilstību Eiropas Savienības rekomendācijām veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju infrastruktūrai un, paaugstināt uzņēmuma, kā specializētās slimnīcas konkurētspēju, paaugstināt sniegto veselības aprūpes pakalpojumu kvalitāti, nodrošināt darbības augstu izmaksu efektivitāti un veselības aprūpes pakalpojumu racionālo pieejamību, sniedzot pacientiem psihiatrisko ārstēšanu, aprūpi un rehabilitāciju līdz pacienta atveseļošanās brīdim. Projekta ietvaros paredzēts attīstīt slimnīcas infrastruktūras pilnveidošanu, medicīniskās un tehniskās bāzes nostiprināšanu, gultas vietu fonda efektīvu izmantošanu, medicīnas personāla izglītošanu, iedzīvotāju informēšanu par sniedzamajiem pakalpojumiem, organizatoriskos pasākumus, sadarbību ar Latvijas ārstniecības un rehabilitācijas iestādēm.

Projekta vispārējais mērķis ir nodrošināt uzņēmuma atbilstību Eiropas Savienības rekomendācijām veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju infrastruktūrai, paaugstināt uzņēmuma- kā viena no Latgales reģiona specializētajām slimnīcām konkurētspēju, paaugstināt sniegto veselības aprūpes pakalpojumu kvalitāti, nodrošināt darbības augstu izmaksu efektivitāti un veselības aprūpes pakalpojumu racionālu pieejamību, sniedzot pacientiem psihiatrisko ārstēšanu, aprūpi un rehabilitāciju līdz pacienta atveseļošanās brīdim.

Projekta tiešais mērķis ir sakārtot stacionāru slimnieku ārstēšanai un atpūtai nepieciešamo infrastruktūru, veicot VSIA „Daugavpils psihoneiroloģiskā slimnīcas” 1.korpusa renovāciju.

Projekta sagaidāmie rezultāti: ES standartiem atbilstošs veselības aprūpes papildinājums, stacionāra psihiatriskās aprūpes pakalpojumu uzlabošana VSIA „Daugavpils psihoneiroloģiskā slimnīca”, samazināts pacientu uzturēšanās ilgums, sabiedrības informēšanas uzlabošana par psihiatriskās iestādēs sniedzamo pakalpojumu klāstu.

Projekta finansējums:: Projekta „Stacionārās psihiatriskās un garīgās veselības aprūpes infrastruktūras uzlabošana Valsts SIA ”Daugavpils psihoneiroloģiskā slimnīca” kopējās attiecināmas summa ir 1499686.30 LVL. Projekta Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējums sastāda 1 274733.35 LVL, kas ir 85% no projekta kopējām attiecināmajām izmaksām. No valsts budžeta līdzekļiem nodrošināts finansējums sastāda 224952.95 LVL, kas ir 15% no projekta kopējām attiecināmajām izmaksām.


Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka uzkrājam un izmantojam sīkdatnes Jūsu ierīcē. Piekrišanu jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.