Jauna novatoriska servisa ievešana slimnīcās

Jauna novatoriska servisa ievešana Rokišķis un Daugavpils psihiatriskās slimnīcās

Projekta nosaukums:

 

Jauna novatoriska servisa ievešana Rokišķis un Daugavpils psihiatriskās slimnīcās, „INISS"

Projekta numurs:

LLIV-267

Sadarbības līgums:

Nr. LV-LT/2.1./LLIV-267/2012/7 no 2012.gada 1.marta

Programma:

Latvijas - Lietuvas pārrobežu sadarbības programma

Projekta periods:

01.032012.-02.09.2013.

Projekta partneri:

Publiskā organizācija „Rokškis psihiatriskā slimnīca"
Vytauto str.47, Rokiškis, LT-42100
Tel.+37045820183
Fax.+37045820122
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Kontaktpersona: Vilius Erslovas, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Tel. +37045821086

V SIA „Daugavpils psihoneiroloģiskā slimnīca"
Lielā Dārza 60/62, Daugavpils, LV-5417
Tel. +371 65402220
Fax. +371 65402221
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Kontaktpersona: Nonna Stašune, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.,
Tel. +371 65402285


Projekta apraksts: Projekta īstenošana virzīta uz garīgi slimo personu socializācijas uzlabošanu, kā arī grūtību novēršanu sociālā dienesta sfērā. To sasniegšanai tiks izveidoti jauni sociālās darbības metodes, uzlabota divu institūciju infrastruktūra un darbinieku pieredze. Projekts ļaus darbiniekiem ne tikai dalīties ar pieredzi apmācību laikā, adaptējot materiālo bāzi psihosociālām dienestam, bet arī ļaus saskarties institūciju pacientiem kopīgu darbību īstenošanas laikā. Projekts veicinās sociālā dienesta stiprināšanu, psihosociālās rehabilitācijas attīstību un jaunu metožu ieviešanu, tādējādi izveidojot labvēlīgus apstākļus Latvijas Lietuvas pierobežu reģionu garīgi slimo personu ārstēšanai. Projekta laikā tiks stiprināta sadarbība, tiks uzlabotas kvalitāte un pieeja pakalpojumiem, piedāvājot iespēju tālākai apmācību veicināšanai.

Projekta mērķis : radīt labvēlīgus apstākļus Paņevežu un Latgales reģionu garīgi slimo personu socializācijas stiprināšanai, kā arī grūtību novēršana sociālā dienesta sfērā.

Projekta tiešie mērķi:

1. Uzlabot garīgi slimo personu socializāciju, ieviešot inovācijas metodes, pakalpojumu pieejamību.

2. Labvēlīgās infrastruktūras attīstība inovatīvo socializācijas metožu ieviešanai.

Projekta aktivitātes:

1. Inovācijas metožu ieviešana garīgi slimo personu socializācijas stiprināšanai: jaunieviestu psihosociālās rehabilitācijas metožu (programmu) attīstība; apmācību semināru organizēšana; apmācību semināru organizēšana sadarbībā ar vietējām sabiedriskām organizācijām; fiziskās aktivitātes un sporta sacensības sadarbībā ar vietējām sabiedriskām organizācijām; izstāžu (garīgi slimo personu rokdarbi) izveidošana reģionu sabiedriskajām organizācijām.

2. Infrastruktūras attīstība, kas ir virzīta uz inovatīvas socializācijas ieviešanu: Roķišķu psihiatriskās slimnīcas apkārtnes iekārtošana, sporta seguma, velosipēdu un skrituļslidu celiņu ierīkošana. Daugavpils psihoneiroloģiskās slimnīcas laukuma iekārtošana, sporta laukuma ierīkošana.

 

Projekta kopējā summa ir 652 853,75 EUR.

ERDF līdzfinansējums sastāda 507 259,23 EUR, kas ir 85% no projekta kopējām attiecināmajām izmaksām

 

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka uzkrājam un izmantojam sīkdatnes Jūsu ierīcē. Piekrišanu jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.