„Veselības aprūpes servisu attīstība un uzlabošana cilvēku ar garīgo raksturo traucējumiem pārrobežu reģionos.”

 

 Projekta nosaukums: „Veselības aprūpes servisu attīstība un uzlabošana cilvēku ar garīgo raksturo traucējumiem pārrobežu reģionos.”, R–D–S HEALTH
 Projekta numurs: LLB-2-217
 Sadarbības līgums: 1S–533, no 2013.gada 16.oktobra
 Programma: Latvijas – Lietuvas–Baltkrievijas pārrobežu sadarbības programma http://www.enpi-cbc.eu/ http://www.varam.gov.lv/ http://ec.europa.eu/europeaid/index_lv.htm
 Projekta periods: 11.2013.– 11.2014.
 Projekta partneri: Publiskā organizācija „Rokškis psihiatriskā slimnīca”
Vytauto str.47, Rokiškis, LT-42100
Tel.+37045820183
Fax.+37045820122
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājas lapa: http://www.rpl.lt/
Kontaktpersona: Vilius Erslovas, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Tel. +37045821086

V SIA „Daugavpils psihoneiroloģiskā slimnīca”
Lielā Dārza 60/62, Daugavpils, LV–5417
Tel. +371 65402220
Fax. +371 65402221
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājas lapa: http://www.dpns.gov.lv/
Kontaktpersona: Nonna Stašune, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.,
Tel. +371 65402285

Braslavas reģionāla psihiatriska slimnīca „Slobodka”
c. Slobodka, Braslavas rajons, Vitebska novads
Tel. +375 215333179
Fax. +375 215333000
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājas lapa:http://www.slobodka.vitebsk.by
Kontaktpersona: Nadežda Sliža
Tel. +375 215333000

 

Projekta apraksts: Projekta ietvaros paredzēts attīstīt slimnīcu infrastruktūras pilnveidošanu, medicīnisko un tehnisko bāžu nostiprināšanu, medicīnas personāla izglītošanu, iedzīvotāju informēšanu par sniedzamajiem pakalpojumiem, organizatoriskiem pasākumiem, sadarbību ar partneriem.

Projekta sagaidāmie rezultāti:
ES standartiem atbilstošs veselības aprūpes papildinājums;
psihiatriskās aprūpes pakalpojumu uzlabošana;
sabiedrības informēšanas paaugstināšana psihiatriskās iestādēs sniedzamo pakalpojumu nozarē;
personāla papildus iemaņu iegūšana.
Projekta īstenošanas rezultātā trīs slimnīcas, kas piedalās projektā renovēs savas telpas, un izveidos veselības veicināšanas centrus. Viņi organizēs vairākas pieredzes apmaiņas un mācību pasākumus. Kā arī tiks izstrādāta veselības veicināšanas stratēģija pacientiem ar garīga rakstura traucējumiem.

Projekta mērķis: palīdzēt samazināt garīga rakstura traucējumu skaitu, nodrošinot veiksmīgu pacientu rehabilitāciju un viņu atgriešanos sabiedrībā, tādējādi sekmējot sabiedrības drošību.

Projekta tiešie mērķi:uzlabot veselības aprūpes pakalpojumus un to pieejamību pacientiem ar garīga rakstura traucējumiem Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas pierobežu reģionos; adaptēt materiāli tehnisko bāzi psihiatriskās iestādēs; nodrošināt pieredzes apmaiņu un sadarbību trīs psihiatrisko iestāžu starpā.

Projekta aktivitātes:

1. Menedžments un koordinācija, kuras ietvaros tiks novadītas divas konferences, darba grupas sanāksmes, publicitātes un citi pasākumi.

2. Pieredzes apmaiņa un sadarbība, kuras ietvaros tiks novadītas apmācības un konsultācijas, kā arī izstrādāta kopīgā stratēģija un metodiskie līdzekļi veselības uzlabošanai personām ar garīga rakstura traucējumiem.

3. Psihiatrisko iestāžu infrastruktūras pilnveidošana, kuras ietvaros tiks organizēti veselības uzlabošanas centri personām ar garīga rakstura traucējumiem.

Projekta kopējās attiecināmas izmaksas ir 1 097 267 EUR.

ES finansējums sastāda 987 548 EUR, kas ir 90% no projekta kopējām attiecināmajām izmaksām

 

ES nav atbildīga par sniegto informāciju mājas lapa www.dpns.gov.lv


Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka uzkrājam un izmantojam sīkdatnes Jūsu ierīcē. Piekrišanu jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.