Energoefektivitātes paaugstināšana VSIA “Daugavpils psihoneiroloģiskā slimnīca” administratīvi - saimnieciskajā ēkā

Projekta nosaukums

Energoefektivitātes paaugstināšana VSIA “Daugavpils psihoneiroloģiskā slimnīca” administratīvi - saimnieciskajā ēkā

Projekta numurs

4.2.1.2/19/I/031

Programma

Darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 4.2.1. specifiskā atbalsta mērķa “Veicināt energoefektivitātes paaugstināšanu valsts un dzīvojamās ēkās” 4.2.1.2. pasākuma “Veicināt energoefektivitātes paaugstināšanu valsts ēkās” 2.kārta

Projekta īstenošanas laiks

2020.gada novembris – 2022.gada oktobris

Projekta mērķis

Sekmēt VSIA “Daugavpils psihoneiroloģiskā slimnīca” administratīvi-saimnieciskās ēkas energoefektivitātes paaugstināšanu, samazinot primārās enerģijas patēriņu.

Projekta galvenās darbības

Projekta ietvaros tiks veikti kompleksi VSIA “Daugavpils psihoneiroloģiskā slimnīca” administratīvi – saimnieciskās ēkas energoefektivitāti paaugstinoši darbi, veicot ēkas fasādes ārsienu, bēniņu un jumta konstrukciju siltināšanu, kā arī logu, ārdurvju un apgaismojuma nomaiņu.

Finansējums

Kopējās izmaksas EUR 207 504,12, tai skaitā Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējums EUR 170 000 un valsts budžeta finansējums EUR 30 000 apmērā.

Projekta plānotie rezultāti

Primārās enerģijas patēriņa samazinājums: 105 MWh gadā;

Siltumnīcefekta gāzu emisiju samazinājums: 21 tonna CO2 ekvivalenta gadā.

Kontaktinformācija

Zane Egle, projektu vadītāja

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 


Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka uzkrājam un izmantojam sīkdatnes Jūsu ierīcē. Piekrišanu jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.