Energoefektivitātes paaugstināšana VSIA “Daugavpils psihoneiroloģiskā slimnīca” ēkā Siguldas ielā 24, Daugavpilī

 

Projekta nosaukums

Energoefektivitātes paaugstināšana VSIA “Daugavpils psihoneiroloģiskā slimnīca” ēkā Siguldas ielā 24, Daugavpilī

Projekta numurs

4.2.1.2/20/I/008

Programma

Darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 4.2.1. specifiskā atbalsta mērķa “Veicināt energoefektivitātes paaugstināšanu valsts un dzīvojamās ēkās” 4.2.1.2. pasākuma “Veicināt energoefektivitātes paaugstināšanu valsts ēkās” 2.kārta

Projekta īstenošanas laiks

2021.gada februāris – 2023.gada februāris

Projekta mērķis

Veikt energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumus VSIA “Daugavpils psihoneiroloģiskā slimnīca” ēkā Siguldas ielā 24, Daugavpilī, samazinot primārās enerģijas patēriņu un siltumnīcefekta gāzu emisiju.

Projekta galvenās darbības

Veicamie energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumi ietver ēkas ārsienu un pagrabstāva siltināšanu, bēniņu un jumta konstrukcijas siltināšanu, kā arī logu un durvju nomaiņu, tādējādi samazinot siltuma caurlaidību un sekmējot enerģijas izmantošanas efektivitāti.

Finansējums

Kopējās izmaksas EUR 1 234 237.32, tai skaitā Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējums EUR 939 928,90 un valsts budžeta finansējums EUR 165 869,80 apmērā.

Projekta plānotie rezultāti

Īstenojot projektā plānotos uzlabojumus ēkas energoefektivitātes paaugstināšanai, paredzams, ka, salīdzinot ar tagadējiem rādītājiem, primārās enerģijas patēriņš samazināsies par pusi, savukārt siltumnīcefekta gāzu emisija sasniegs 55 % samazinājumu.


Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka uzkrājam un izmantojam sīkdatnes Jūsu ierīcē. Piekrišanu jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.