„Veselības aprūpes servisu attīstība un uzlabošana cilvēku ar garīgā rakstura traucējumiem pārrobežu reģionos.”, R–D–S HEALTH

Projekta nosaukums:

„Veselības aprūpes servisu attīstība un uzlabošana cilvēku ar garīgā rakstura traucējumiem pārrobežu reģionos.”, R–D–S HEALTH

Projekta numurs:

LLB-2-217

Sadarbības līgums:

1S–533, no 2013.gada 16.oktobra

Programma:

Latvijas – Lietuvas–Baltkrievijas pārrobežu sadarbības programma http://www.enpi-cbc.eu/

Projekta periods:

11.2013.– 11.2014.

Projekta partneri:

Publiska organizācija „Rokiški psihiatriskā slimnīca” 
Vytauto str.47, Rokiškis, LT-42100 
Tel.+37045820183 
Fax.+37045820132 
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Mājas lapa: http://www.rpl.lt/

Kontaktpersona: Olegs Gorbunovs, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 
Tel. +37045821083 

V SIA „Daugavpils psihoneiroloģiskā slimnīca”
Lielā Dārza 60/62, Daugavpils, LV-5417 
Tel. +371 65402220 
Fax. +371 65402221 
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Mājas lapa: http://www.dpns.gov.lv/
Kontaktpersona: Nonna Stašune, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Tel. +371 65402285

 

Braslavas reģionālā psihiatriskā slimnīca „Slobodka”
c. Slobodka, Braslavas rajons, Vitebska novads

Tel. +375 215333179 
Fax. +375 215333000
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.,

Mājas lapa: http://www.slobodka.vitebsk.by
Kontaktpersona: Nadežda Sliža, 
Tel. +375 215333000

 

Projekta apraksts: Projekta ietvaros palīdzēt attīstīt slimnīcu infrastruktūru pilnveidi, medicīnisko un tehnisko bāžu nostiprināšanu, medicīnas personāla izglītošanu, iedzīvotāju informēšanu par sniedzamajiem pakalpojumiem, organizatoriskiem pasākumiem, sadarbību ar partneriem.

Projekta sagaidāmie rezultāti:
ES standartiem atbilstošs veselības aprūpes papildinājums;
psihiatriskas aprūpes pakalpojumu uzlabošana;
sabiedrības informēšanas paaugstināšana psihiatriskās iestādēs sniedzamo pakalpojumu nozarē;
personāla papildus iemaņu iegūšana.
Projekta īstenošanas rezultātā trīs slimnīcas, kas piedalās projektā, renovēs savas telpas un izveidos veselības veicināšanas centrus. Tiks organizētas vairāki pieredzes apmaiņas un mācību pasākumi. Kā arī tiks izstrādāta veselības veicināšanas stratēģija pacientiem ar garīga rakstura traucējumiem.

Projekta mērķis: palīdzēt samazināt pacientu ar garīga rakstura traucējumiem skaitu, nodrošinot veiksmīgu pacientu rehabilitāciju un viņu integrāciju sabiedrībā, tādējādi sekmējot sabiedrības drošību.

Projekta tiešie mērķi: uzlabot veselības aprūpes pakalpojumus un to pieejamību pacientiem ar garīga rakstura traucējumiem Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas pierobežu reģionos;  adaptēt materiāli tehnisko bāzi psihiatriskās iestādēs; nodrošināt pieredzes apmaiņu un sadarbību trīs psihiatrisko iestāžu starpā. 

Projekta aktivitātes:

1. Menedžments un koordinācija, kā ietvaros tiks novadītas divas konferences, darba grupas sanāksmes un citi pasākumi, tiks veiktas publicitātes.

2. Pieredzes apmaiņa un sadarbība, kā ietvaros tiks novadītas apmācības un konsultācijas, kā arī izstrādāta kopīga stratēģija un metodiskie līdzekļi veselības uzlabošanai personām ar garīgā rakstura traucējumiem.

3. Psihiatrisko iestāžu infrastruktūras pilnveidošana, kā ietvaros tiks organizēti veselības uzlabošanas centri personām ar garīgā rakstura traucējumiem.

Projekta kopējās attiecināmas izmaksas ir 1 097 267 EUR.

ES finansējums sastāda 987 548 EUR, kas ir 90% no projekta kopējām attiecināmajām izmaksām

 

Par šīs publikācijas saturu ir atbildīga Daugavpils psihoneiroloģiskā slimnīca un tā nekādā veidā nevar tikt izmantota, lai atspoguļotu Eiropas Savienības uzskatus.


Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka uzkrājam un izmantojam sīkdatnes Jūsu ierīcē. Piekrišanu jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Vairāk Ok Decline