Latvijas-Lietuvas programmas 2007.-2013. noslēguma pasākums.

2014.gada 8.decembrī Koncertzālē Spīķeri, Rīgā, vietā, kura simbolizē harmoniju, notika Latvijas-Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2007.-2013. noslēguma pasākums.

Pasākuma gaitā tika atzīmēts progress pēdējo septiņu gadu laikā, kā arī tika noteiktas topošo gadu perspektīvas. Latvijas-Lietuvas programmas ietvaros kopumā tika īstenoti 116 dažāda finansējuma apmēra projekti. Minētā perioda laikā tika izsludināti četri konkursi uz iespēju iegūt šīs programmas finansējumu divās prioritātēs: sociāli ekonomiskās attīstības veicināšana un reģiona konkurētspēja; skaista dzīves vide un ilgtspējīgas sabiedrības attīstība. Daugavpils psihoneiroloģiskā slimnīca un Rokišku psihiatriskā slimnīca piedalījās divos konkursos un kolektīvi īstenoja divus projektus, tas ir, SocServices un INISS.

Kopumā pasākumā piedalījās vairāk nekā 30 dažādu projektu pārstāvji, tas ir, labākie no realizētajiem projektiem, kuri tika nominēti sekojošās 10 nominācijās:

- Pārrobežu inovācija

- Lielāku reālās dzīves iespējas piešķiršana

- Jaunas industrijas attīstītājs

- Uzņemies vadību/ Esi pirmais

- Meistaru klubs

- Sociālās uzņēmējdarbības balss

- Rūpējoties par mūsu drošību

- Pilsēta, kas sniedz tradicionālos pakalpojumus, izmantojot inovatīvo pieeju

- Visaktīvākais projekta partneris

- Projekts, kas pārvērta dzīvi

Ar nomināciju „Uzņemies vadību/ Esi pirmais”, starp trīs izvirzītajiem pretendentiem, par veiksmīgu un radošu kolektīvo darbu cilvēku ar garīgā rakstura traucējumiem labā, projektā “Jaunu novatorisku servisu ieviešana Rokišku un Daugavpils psihiatriskās slimnīcās” (INISS) var lepoties Daugavpils psihoneiroloģiskā slimnīca un Rokišku psihiatriskā slimnīca.

http://latlit.eu/eng/news/retrospect_of_the_latvialithua  


Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka uzkrājam un izmantojam sīkdatnes Jūsu ierīcē. Piekrišanu jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Vairāk Ok Decline