2015.gada 23.janvārī projekta LLB-2-217 “R- D-S HEALTH” ietvaros notika svinīga Mācību centra, dezinfekcijas un sterilizācijas ēku atklāšana

Piektdien, 2015.gada 23.janvārī, Daugavpils psihoneiroloģiskajā slimnīcā svinīgajā atklāšanas pasākumā oficiāli atklāja  Mācību centra un Dezinfekcijas un sterilizācijas ēkas.

Projekta LLB-2-217 R-D-S HEALTH „Veselības aprūpes servisu attīstība cilvēkiem ar garīgā rakstura traucējumiem pārrobežu reģionos” ietvaros notika renovēto Mācību centra un Dezinfekcijas un sterilizācijas ēku svinīga atklāšana. Svinīgajā atklāšanas pasākumā piedalījās veselības ministrs Guntis Belēvičs, Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs Jānis Lāčplēsis, Veselības ministrijas Veselības norēķinu centra Latgales nodaļas vadītājs Jānis Pitrāns un Veselības ministra biroja vadītāja Inga Štāle.

Dezinfekcijas un sterilizācijas ēka darbojas jau ilgus gadus, taču tikai sākot no 2014.gada aprīļa mēneša, minētā projekta ietvaros, izdevās uzsākt iekšējos renovācijas darbus, iegādāties atbilstošu aprīkojumu un renovēt pašu dezinfekcijas kameru, kas ir tik ļoti svarīgi sniedzot kvalitatīvus veselības aprūpes pakalpojumus. Mācību centrs tika izveidots vecā ēdienu sagatavošanas bloka ēkā. Renovācijas gaitā tika veikti ēkas energoefektivitātes uzlabošanas pasākumi – fasāžu siltināšana, durvju nomaiņa, ventilācijas sistēmas izbūve. Tika veikti inženierkomunikāciju – ūdens apgādes, kanalizācijas, apkures, elektrības, ugunsdrošības un apsardzes signalizāciju uzlabošanas darbi. Renovācijas darbi tika veikti arī blakusesošās teritorijas labiekārtošanai – izbūvētas gājēju kāpnes, klientu ar pārvietošanās traucējumiem ērtībām ir pieejams panduss. Tika iegādāts specializēts aprīkojums darbam ar kolēģiem, t.i. video konferences aprīkojums, lai Daugavpils psihoneiroloģiskās slimnīcas personālam ir iespēja gan dalīties savā pieredzē, gan iegūt jaunas zināšanas, kuras ir tik ļoti svarīgas darbā ar pacientiem ar garīgā rakstura traucējumiem. Kā arī tika iegādātas mēbeles – jauni skapji, galdi, krēsli, stends bibliotēkas ierīkošanai u.c., kā arī darbam nepieciešamā tehnika - portatīvie datori, printeri, skeneri u.c

http://www.daugavpils.lv/lv/47/read/9167

Par šīs publikācijas saturu ir atbildīga Daugavpils psihoneiroloģiskā slimnīca un tā nekādā veidā nevar tikt izmantota, lai atspoguļotu Eiropas Savienības uzskatus.


Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka uzkrājam un izmantojam sīkdatnes Jūsu ierīcē. Piekrišanu jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Vairāk Ok Decline