Projektā “ReSocialization” izbūvēs Ģimeņu māju Daugavpils psihoneiroloģiskajai slimnīcai

Projektā “ReSocialization” izbūvēs Ģimeņu māju Daugavpils psihoneiroloģiskajai slimnīcai

VAS “Daugavpils psihoneiroloģiskā slimnīca” sadarbībā ar Rokišķu psihiatrisko slimnīcu (Lietuvā) īsteno projektu “Sociālās iekļaušanās pasākumu ieviešana Daugavpils un Rokišķu psihiatriskajās slimnīcās”.

Projektu Nr. LLI-368 (akronīms “ReSocialization”) finansē Interreg V-A Latvijas-Lietuvas pārrobežu sadarbības programma 2014.-2020. gadam.

Projekta mērķis ir palielināt sociālās iekļaušanās pieejamību un efektivitāti personām ar garīgā rakstura traucējumiem, tā sekmējot resocializācijas procesa uzlabošanos Latvijas un Lietuvas pārrobežu reģionos.
Daugavpils psihoneiroloģiskajā slimnīcā jau novembrī uzsākti būvniecības darbi, lai slimnīcas teritorijā izveidotu Ģimeņu māju un tajā sniegtu sociālās iekļaušanas jaunos pakalpojumus ģimenēm ar bērniem. Būvdarbus veic SIA “Energobaltika”. Būvuzraudzību nodrošina SIA “INRI” speciālisti. Autoruzraudzību veic būvprojekta autori no SIA “REM PRO”. Jau ir pabeigti ēkas siltināšanas, ārējās fasādes un iekštelpu apdares darbi, izbūvēti nepieciešami inženiertīkli. Nākamajā gadā tiks pabeigta iekštelpu kosmētiskā apdare, uzstādīts aprīkojums un gaismekļi, labiekārtota pieguļošā teritorija, kā arī tiks iegādātas mēbeles, sadzīves tehnika un metodiskais aprīkojums specializētajām rehabilitācijas programmām, kuras īstenos šajā mājā.

Tāpat, nākamgad tiks rīkoti vairāki semināri ar kolēģiem no Rokišķu psihiatriskās slimnīcas. Kopā mūsu abu slimnīcu speciālisti apkopos labās prakses piemērus un izstrādās kopīgu sociālās rehabilitācijas metodiku dažādās jomās vai izmantojot dažādas tehnoloģijas.

11. decembrī Daugavpilī notika projekta partneru vadības grupas sanāksme, kurā tika analizēta projekta līdzšinējā gaita, tika aktualizēts kalendārais plāns nākamajam gadam, izrunāti budžeta izpildes un kopīgu pasākumu rīkošanas jautājumi.

Projekta kopējais finansējums: 824 705,88 EUR. Projekta līdzfinansējums no Eiropas Reģionālās attīstības fonda ir 700 999,99 EUR (85%). Daugavpils psihoneiroloģiskās slimnīcas daļas budžets: 384 106,11 EUR; Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējums: 326 490,19 EUR; valsts budžeta līdzfinansējums: 19 205,31 EUR; Daugavpils psihoneiroloģiskās slimnīcas līdzfinansējums: 38 410,61 EUR  

Informāciju sagatavoja:
Projekta vadītājs Artjoms Mahļins
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Latvijas-Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas tīmekļa vietne: www.latlit.eu 
Oficiālā ES tīmekļa vietne: www.europa.eu

 


Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka uzkrājam un izmantojam sīkdatnes Jūsu ierīcē. Piekrišanu jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Vairāk Ok Decline